Brwi - Gdynia Kosakowo

Przejdź do treści

Menu główne:

OFERTA
BRWI

To chyba najbardziej wymagający obszar twarzy, pewnie dlatego, że  bardzo potrafi ją odmienić z pozytywnym i niestety negatywnym skutkiem.
Poprawnie wykonany zabieg, na który w pierwszej kolejności ma wpływ  kształt potem odpowiednio dobrany kolor, nigdy nie będzie ściągał  wzroku. Przerysowane kształty i zbyt ciemny kolor   nie sprawdzą się  nawet u osób, które mają upodobania w mocnym i wyrazistym makijażu  kolorowym.
   
Brwi kompaktowe lub tribalowe polegają na  całkowitym zamalowaniu obszaru wcześniej zaprojektowanego kształtu. Są  nieco bardziej wyraziste i będą utrzymywały się w skórze nieco dłużej od  pozostałych dwóch metod. Jeżeli zostały poprawnie wykonane tzn. mają  odpowiednio dobrany kształt i kolor nigdy nie będą ściągały wzroku.
   
Brwi metodą włoska. Bardzo często mylone przez  klientów z metodą piórkową, tak naprawdę nie mają z nią nic wspólnego.  Obie metody wykonuje się w zupełnie inny sposób. Metoda włoskowa  polega  na malowaniu każdego pojedynczego włoska igłą i daje ogromne możliwości  uzyskania niezwykle plastycznego efektu końcowego. Włoski są bardzo  delikatne, subtelne mają za zadanie imitować  naturalne brwi. Jest to  niezwykle precyzyjna i czasochłonna praca ale tak jak pisałam wcześniej  efekt końcowy wart jest tego wysiłku.
   
Brwi metodą podcienia. Wykonuje się je igłą  wielokrotną aby uzyskać tzw. efekt cienia. Co to znaczy? Brwi wyglądają  tak jakby były lekko podkreślone cieniem  są lżejszą i bardziej subtelną  wersją brwi kompaktowych. Nie są tak wyraziste ale podkreślają bardzo  naturalnie kształt brwi.
 
stat4u
Copyright ELSOL- 2016. All rights reserved.
Projekt: LEGANET.PL (c)
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego